Idén is eljött az a nap, amikor a Mikulás ellátogatott iskolánkba, hogy megkeresse a jó gyerekeket és megjutalmazza őket! Különösen nagy izgalommal várták őt a 3.a gyermekei, akik már napok óta készültek a jeles alkalomra.
A nap Attila atya különleges miséjével vette kezdetét, ahol a szeretet és az adás örömét hangsúlyozta, felkészítve ezzel a diákokat a Mikulás érkezésére.
A mise után, a harmadikosok nagy örömére, megjelent maga a nagyszakállú, akit idén is elkísértek a mókás, de kissé csintalan krampuszok, akik persze nem ijesztgetni jöttek, hanem egy kis vidám hangzavart okozva tették még emlékezetesebbé a Mikulás fogadását.
A Mikulás nagy zsákjából végül előkerültek a megérdemelt ajándékok! Mindenki kapott egy csomagot, amelyben természetesen a megszokott finomságok és meglepetések lapultak.