2026. 04. 27.
Immár hagyomány, hogy minden évben ünnepélyes keretek között búcsúzunk 12.-es diákjainktól. Ilyenkor a külön erre az alkalomra összeállított vacsorát a 9.-es diákok szolgálják fel. Az étkezés után visszatekintettünk a közösen eltöltött négy évre, régi fényképeket nézegettünk, majdnem elfelejtett történeteket elevenítettünk fel, szóval nosztalgiáztunk. Beszélgettünk közösen a kollégiumi élet szépségeiről, örömeiről, kicsit a nehézségeiről is, majd a végén megfogadtuk, hogy találkozunk még. Úgy legyen!
Csonka Zoltán csoportvezető nevelőtanár