2024. 06. 10.

Ölvödi Netta ebben a tanévben nagyon sok győzelemmel, éremmel gazdagította iskolánk hírnevét. Legutóbb 2024. június 2-án rendezték meg Szigetváron a női U11-es és U13-as országos bajnokságot. Ezen a versenyen a 11 évesek között, 54 kg-os súlycsoportban Netta szerezte meg az országos bajnoki címet, miután a döntőben 51 mp alatt tussal legyőzte ellenfelét.
Pár nappal később  levelet  kaptak a szülők arról, hogy a Kozma István Magyar Birkózó Akadémia beválogatta a Tehetségkutató Programba és ezzel kapcsolatban meghívást kapott a június 18-i rendezvényre, ahova 120 fő versenyzőt várnak közös beszélgetésre, edzésre a sportág jeles képviselői, olimpiai bajnokai.
A birkózás mellett Netta atlétikai versenyen is indult 2024. június 07-én. Kecskeméten rendezték meg a régiós versenyt, ahol vortex labda dobásban ezüst érmet, súlylökésben pedig aranyérmet szerzett.