Tedeum a Gimnáziumban
2024. 06. 22.

Hálaadó szentmisével és az év értékelésével zártuk iskolánk 309. tanévét.  A szentmisének Szabó Dániel Sch.P atya volt a főcelebránsa, Nyeste Pál Sch.P.  és  Kovács András Sch.P. koncelebrált. Az énekes liturgikus szolgálatot a gimnázium és a felső tagozat kórusai látták el, a karvezetők Vincze Zsuzsanna tanárnő és Fehérvári Gábor tanár úr voltak.

A Tartományfőnökség által odaítélt Kalazancius és Sík Sándor, és a helyi kitüntetéseket, jutalmakat kapták meg először a végzős diákok Mikulás Domonkos igazgató úrtól, a nagyobb jutalmaknál laudációval. A díjakról és a díjazottakról itt olvashatunk.

Az évértékelés következő részében a kiemelkedő versenyeredményeket elért diákoknak és felkészítő tanárainak, majd a legjobb tanulmányi eredményt elérő diákjainknak gratulált igazgató úr.

A fényképeket Gubicza Marcell 9.a osztályos tanuló készítette.

Az előttünk lévő nyári szünetre tartalmas, szép vakációt kívánunk gimnáziumunk minden tanárának és diákjának!

Gere Lajosné intézményegység vezető

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2024-06/TED_0171.JPG?h=e1cdc685&itok=gITp-0kb
Submitted by gerene.zsuzsa on