2023. 06. 16.

Hálaadó szentmisével és az év értékelésével zártuk iskolánk 308. tanévét.  A szentmisének Nagy Attila Sch.P atya volt a főcelebránsa, Nyeste Pál Sch.P.  és  Kovács András Sch.P. koncelebrált. Az énekes liturgikus szolgálatot a gimnázium kórusa látta el, Fehérvári Gábor tanár úr vezetésével.  Mikulás Domonkos igazgató úr a szentmise után elsőként a személyi változások kapcsán köszönt el Adamát Lajos Sch.P atyától és Matusz Gabriella tanárnőtől.

A Tartományfőnökség által odaítélt Kalazancius és Sík Sándor emlékérmeket és a helyi kitüntetéseket, jutalmakat kapták meg a végzős diákok, a nagyobb jutalmaknál laudációval. A díjakról és a díjazottakról itt olvashatunk.

Az évértékelés következő részében a kiemelkedő versenyeredményeket elért diákoknak és felkészítő tanárainak gratuált igazgató úr, majd iskolánk pedagógusai és diákjai előtt elismerő oklevelet kaptak a legjobb tanulmányi eredményt elérő diákjaink.

A fényképeket Tisóczky Márton 10.c osztályos tanuló készítette.

Az előttünk lévő nyári szünetre tartalmas, szép vakációt kívánunk gimnáziumunk minden tanárának és diákjának!

Gere Lajosné intézményegység vezető

Submitted by gerene.zsuzsa on