Szívhez szóló karácsonyi ünnepség iskolánkban
2025. 12. 19.

Idén a harmadik évfolyam diákjai és az iskolai énekkar varázsolt igazi ünnepi hangulatot intézményünkbe. A műsor különleges utazásra hívott minket.

Egy kedves mesével indultunk a kis girbe-gurba fenyőről, akiből a szeretet erejével a legszebb karácsonyfa vált. Majd bepillantottunk a mai gyerekek világába, ahol egy hirtelen áramszünet kellett ahhoz, hogy a telefonok helyett újra egymásra és a hóesés szépségére figyeljenek. Végül a hagyományoké volt a főszerep: a meghitt pásztorjátékkal és a betlehemi jászollal érkeztünk meg az ünnep valódi üzenetéhez.

Az ünnepi pillanatokat tovább gazdagította iskolánk énekkarának fellépése, akik dalaikkal segítettek ráhangolódni az ünnepre, és keretet adtak a színpadi játéknak.

A gyerekek záró gondolatával kívánunk mi is békés ünnepeket:

"Legyen mindenkinek áldott szent Karácsony!"

Hálás szívvel mondunk köszönetet a diákoknak, szüleiknek és a felkészítő pedagógusoknak, hogy áldozatos munkájukkal lehetővé tették ezt a szép előadást:

Vincze Zsuzsa tanárnőnek, Feketéné Kutas Zsuzsanna, Rózsavölgyiné Boldis Anna, Mikulás Gáborné Fodor Katalin és Nagy Béla tanítóknak

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2025-12/DSC_0016.JPG?h=1d2bc17c&itok=yY5pdwMl
Submitted by nagy.bela on