Idén a harmadik évfolyam diákjai és az iskolai énekkar varázsolt igazi ünnepi hangulatot intézményünkbe. A műsor különleges utazásra hívott minket.
Egy kedves mesével indultunk a kis girbe-gurba fenyőről, akiből a szeretet erejével a legszebb karácsonyfa vált. Majd bepillantottunk a mai gyerekek világába, ahol egy hirtelen áramszünet kellett ahhoz, hogy a telefonok helyett újra egymásra és a hóesés szépségére figyeljenek. Végül a hagyományoké volt a főszerep: a meghitt pásztorjátékkal és a betlehemi jászollal érkeztünk meg az ünnep valódi üzenetéhez.
Az ünnepi pillanatokat tovább gazdagította iskolánk énekkarának fellépése, akik dalaikkal segítettek ráhangolódni az ünnepre, és keretet adtak a színpadi játéknak.
A gyerekek záró gondolatával kívánunk mi is békés ünnepeket:
"Legyen mindenkinek áldott szent Karácsony!"
Hálás szívvel mondunk köszönetet a diákoknak, szüleiknek és a felkészítő pedagógusoknak, hogy áldozatos munkájukkal lehetővé tették ezt a szép előadást:
Vincze Zsuzsa tanárnőnek, Feketéné Kutas Zsuzsanna, Rózsavölgyiné Boldis Anna, Mikulás Gáborné Fodor Katalin és Nagy Béla tanítóknak