2023. 04. 21.

Véget ért az egy hétig tartó program, amelynek során sok sok tapasztalattal, élménnyel és tudással gazdagodtak diákjaink. A különböző programok, műhelymunkák, előadások során nem csak a megújuló energiákról, a transzformátorokról, vízierőművekről, az energiaforrásokról kaphattak hasznosítható információt, hanem az angol nyelvet is élesben gyakorolhatták. A műhelymunkák során az együttműködésen és a tapasztalatcserén volt a hangsúly, amelyet maradéktalanul teljesítettek a piaristáink. A szakmai programok mellett pedig jutott idő a városokat is megismerni és egy kicsit a tenger nyugalmát is magukba szívni. 

Rengeteg élménnyel indulunk haza, és bízunk benne, hogy mindezt a tudást a mindennapokba is be tudják építeni diákjaink. Köszönet az Erasmus+ programnak és az iskola vezetésének, hogy ez az utazás megvalósulhatott. 

Submitted by borbely.beata on