2025. 11. 09.

Az osztályunk tanulói, szép eredményt értek el az aszfaltrajzversenyen és a meseíró pályázaton. Büszkék vagyunk Rátok!

Időközben megérkezett az új nyakkendőnk is, és az 1956-os műsort már ebben a szép egyenruhában tekintettük meg. További jó hír, hogy november 7-én elfoglalhattuk a szépen kifestett osztálytermünket.

További sok sikert kívánok mindenkinek!

 

Submitted by marozsi.edina on