2014. 08. 19.

Álláshirdetés

Piarista Rend Magyar Tartománya - Pályázati iroda

Projektasszisztens

A Piarista Rend Magyar Tartományának pályázati irodája TÁMOP-3.1.3-11/2-2012-0062, Természettudományos centrum létrehozása Öveges József egykori kecskeméti piarista iskolájában c. projektjének sikeres megvalósításához projektasszisztens munkatársat keres határozott idejű munkaviszony keretében, 2015. október 30-ig. Munkavégzés helye: Kecskemét.

Feladatok

-        pályázati adminisztráció, folyamatok teljes körű ügyintézése

-        kapcsolattartás együttműködő intézményekkel

-        közreműködés a kifizetési kérelmek, időszakos beszámolók elkészítésében

-        közreműködés a projekt keretében külső vállalkozókkal kötendő szerződések előkészítésében, megkötésében, a teljesítés szerződésszerű megvalósulásában

-        a projekt megvalósítása során a szolgáltatókkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás

-        a projektben részt vevő vállalkozók munkájának támogatása, ellenőrzése

-        a projekt terv, működési rend és erőforrás-keretek biztosítása

-        a projektmenedzser utasításainak végrehajtása

-        kapcsolattartás, együttműködés szakmai megvalósítókkal

Elvárások

-        legalább középfokú végzettség

-        Európai Uniós pályázatokban való jártasság

-        kreativitás, nagyfokú önállóság a munkavégzésben

-        irodai szoftverek (Word, Excel) felhasználó szintű biztos ismerete

Előnyök

-        piarista kötődés (öregdiák, szülő stb.)

-        hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

-        kiegyensúlyozott, baráti munkahelyi légkör

-        rugalmas munkavégzés lehetősége

Munkavégzés helye: Piarista Iskola, Kecskemét

Munkaidő: Megegyezéstől függően, részmunkaidő (6 óra) vagy teljes munkaidő (8 óra)

Fizetés: Megegyezés szerint.

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 10.

A jelentkezést és szakmai önéletrajzot elektronikusan ovegeslabor@piarista.hu e-mail címre kérjük elküldeni. A beérkező önéletrajzok elbírása folyamatosan történik.

Submitted by mikulas.domonkos on