Osztálykirándulás 9.b
2026. 06. 03.

A többi osztályhoz hasonlóan a 9.b osztály is kirándult, mégpedig a Balaton-felvidéken. 

Láttuk a Bakonyban a Római-fürdőt, szentmisén voltunk a tihanyi apátságban, túráztunk és megcsodáltuk a kilátást a Csobáncról. Szigligeten jártunk, valamint Tapolcán és Veszprémben is. Szállásunk Nagyvázsonyban volt (mindenkinek ajánljuk), ahol a Szent István (gótikus) templomban esti imát mondtunk. 

Sok olyan beszélgetés alakult, ahol az osztálytársak először szóltak egymáshoz. 

Közös főzés, takarítás, röplabdázás is összehozta a társaságot. 

Szépen együtt haladtunk a túrákon, igazi csapatként. 

Nagyszerű volt a kísérőnk Talmácsi tanár úr, és a sofőrünk is.

Szép tájakat látva, egymás szeretetében megerősödve tértünk haza, Istennek hála! 

Fehérvári Gábor osztályfőnök

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-06/20260531_202834.jpg?h=119eba5f&itok=5m5oKJb_
Submitted by fehervari.gabor on