Osztálykirándulás 2026
2026. 02. 01.

Január 28-29-én Szegedre kirándultunk. Az első nap alapvetően a pihenésről szólt, így a Napfényfürdő Aquapolis fürdőkomplexumba mentünk, ahol kipróbálhattuk a beltéri csúszdákat, a különböző medencéket, szaunákat. A biológia tagozat előtte látogatást tett az orvosi egyetemen.

A második nap már aktívabb volt, ugyanis a bőséges reggeli után az osztály két csoportba osztva többfordulós lézerharcban vett részt. Az a csoport, amelyik épp nem volt soron, az Árkádban nézelődött.

Ezután a Móra Ferenc Múzeumban "A titokzatos jégkorszak" kiállítást néztük meg.

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-02/1000009762.jpg?h=515f0120&itok=QHNr3Ads
Submitted by kiss.ildiko on