2026. 02. 01.
Január 28-29-én Szegedre kirándultunk. Az első nap alapvetően a pihenésről szólt, így a Napfényfürdő Aquapolis fürdőkomplexumba mentünk, ahol kipróbálhattuk a beltéri csúszdákat, a különböző medencéket, szaunákat. A biológia tagozat előtte látogatást tett az orvosi egyetemen.
A második nap már aktívabb volt, ugyanis a bőséges reggeli után az osztály két csoportba osztva többfordulós lézerharcban vett részt. Az a csoport, amelyik épp nem volt soron, az Árkádban nézelődött.
Ezután a Móra Ferenc Múzeumban "A titokzatos jégkorszak" kiállítást néztük meg.