Nemzetközi óra a hetedik évfolyamon
2023. 12. 19.

A hetedik évfolyamon számos lehetőség volt az elmúlt időszakban az angol nyelv gyakorlására és fejlesztésére. Diákjaink részt vettek a Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola által szervezett hetedikeseknek szóló városi angol versenyen. A helyi forduló után iskolánkat Csincsák Liza, Farkas Manna és Bense Albert képviselték. Az idei tanévben megkezdtük az együttműködésünket egy újabb partneriskolával, egy, a spanyolországi Pamplona területén található piarista iskolával. A tanári online meetingek után végre decemberben megvalósulhatott az első online találkozó. A diákok rövid bemutatóval készültek a saját országukról és iskolájukról, meghallgatták a spanyolok előadását, majd kiscsoportokban beszélgettek egymással. A hetedikesek már rutinosak, nagyon ügyesen kezelik az online platformokat és bátran beszélgetnek külföldi társaikkal. A versenyfelkészítésben és a találkozó szervezésében Galikné Bertus Annamária és Horváth Orsolya vettek részt.

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2023-12/7.-es%20nemzetk%C3%B6zi%202023%20dec.jpg?h=b6a75d40&itok=xgSny1Wd
Submitted by horvath.orsolya on