2026. 03. 30.

Mozgalmasra sikerült a március hónap is.

Az 5.a osztály ifjú legénykéi virággal köszöntötték a lányokat nőnap alkalmából. Csodálatos március 15-i ünnepségen vettünk részt, melyet a 6. évfolyam előadásában láthattunk. 

Március második felében lelkinapot tartottunk és közös Keresztúton emlékeztünk Jézus Urunk szenvedésére.

Humorban is bőven volt részünk a Katona József Nemzeti Színház: Két úr szolgája című darabot tekintettük meg.

Submitted by marozsi.edina on