2026. 03. 30.
Mozgalmasra sikerült a március hónap is.
Az 5.a osztály ifjú legénykéi virággal köszöntötték a lányokat nőnap alkalmából. Csodálatos március 15-i ünnepségen vettünk részt, melyet a 6. évfolyam előadásában láthattunk.
Március második felében lelkinapot tartottunk és közös Keresztúton emlékeztünk Jézus Urunk szenvedésére.
Humorban is bőven volt részünk a Katona József Nemzeti Színház: Két úr szolgája című darabot tekintettük meg.