2025. 09. 09.
Szeptember 2-án délután a kilencedikes kollégisták a tizedikesek segítségével ismerkedtek a várossal, majd egy finom bográcsos vacsora és egy kis fagyizás után részt vettünk az első idei kollégiumi szentmisén.
Ábel István kollégiumvezető
/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2025-09/nyit%C3%B3%20B.jpg?h=a42017d1&itok=i571DDxM