Közel 300 diákot és szüleiket fogadtuk
2025. 11. 28.

Novemberben három teltházas nyitott napon fogadtuk a nyolcadikos diákokat és szüleiket. A díszteremben az iskola és a Piarista Rendház vezetői, valamint pedagógusai mutatták be intézményünket, megalapozva a nap barátságos légkörét. A jó hangulat kialakulását segítette az iskola énekkara is, akik előadásukkal még bensőségesebbé és oldottabbá tették az eseményt. A program során a vendégek nyitott órákon vehettek részt, ahol a diákok láthatóan jól érezték magukat, érdeklődve kapcsolódtak be a foglalkozásokba. A nap végén az érdeklődők a kollégiumot is megtekintették.

Folyamatosan lehetőség van feliratkozni arra a hírlevélre, amelyiken a beiskolázással kapcsolatos információkat, tájékoztató leveleket küldi ki az iskola. Itt lehet feliratkozni.

A képeket Gubicza Marcell 11.a osztályos diák készítette.

Gere Lajosné intézményegység vezető

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2025-11/Nyiltnap_2025_1_-33.jpg?h=92142786&itok=i-9x96K7
Submitted by gerene.zsuzsa on