2026. 02. 16.

A piarista Gimnázium Kollégiumában ebben a tanévben is sok színvonalas közösségformáló programot tartottunk. Néhány napja zárult a Gasztrohét, amely népszerű volt  a kollégisták körében. Lelkesen vettek részt a csörögefánk sütésen, a kreatív saláta és ízletes szendvics készítésen. Majd jóízűen el is fogyasztották, amit saját kezűleg készítettek.

Kronauerné Görbe Anna
Submitted by gorbe.anna on