Kecskeméti kollégiumvezetők találkozója
2026. 01. 28.

A tavalyi tanév végén a Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Technikum Kollégiuma tanévzáró délutánt tartott a Benkó Zoltán Szabadidőközpontban, melyre a városban működő többi kollégium is meghívást kapott. A jó hangulatú rendezvény arra inspirálta a kollégiumvezetőket, hogy a kecskeméti diákok számára az idei tanévben - hagyományteremtő szándékkal - újabb találkozót szervezzenek. Az első megbeszélésére néhány nappal ezelőtt nálunk, a Piarista kollégiumban került sor. 

Ábel István kollégiumvezető

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-01/IMG_20260123_104208.jpg?h=808f8592&itok=vnxG5VSt
Submitted by abel.istvan on