2026. 01. 28.
A tavalyi tanév végén a Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Technikum Kollégiuma tanévzáró délutánt tartott a Benkó Zoltán Szabadidőközpontban, melyre a városban működő többi kollégium is meghívást kapott. A jó hangulatú rendezvény arra inspirálta a kollégiumvezetőket, hogy a kecskeméti diákok számára az idei tanévben - hagyományteremtő szándékkal - újabb találkozót szervezzenek. Az első megbeszélésére néhány nappal ezelőtt nálunk, a Piarista kollégiumban került sor.
Ábel István kollégiumvezető