2026. 02. 23.

Vidám hangulatú táncos délutánon vettünk részt, az első felsős farsang alkalmából. Táncoltunk, tomboláztunk és a jelmezversenyben 2. helyezést értünk el.

Köszönjük a szülőknek a kreatív jelmezeket, Berni néninek és Zsuzsa néninek az arcfestést!

 

Submitted by marozsi.edina on