Április 21-én a felső tagozatos diákok egy különleges élményben részesültek: a Zagyva Banda ifjúsági hangversenyét hallgathatták meg. A lendületes koncert remek hangulatot teremtett, és közelebb hozta a tanulókhoz a népzene világát.
A programot követően átadtuk a XXIX. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny elismerő okleveleit. Az első fordulóban 16 diákunk vett részt, közülük négyen jutottak tovább a második fordulóba, ahol szép eredményeket értek el.
Elismerő oklevélben részesülő tanulóink:
Dombi Liliána (5.b), Helmeczi Benedek (8.b), Gyurcsányi Eszter (8.b)
Tagozatunk legjobb helyesírója: Tóth-Kovács Johanna (6.b)
Gratulálunk minden résztvevőnek, különösen a továbbjutó diákoknak a kitartó munkához és a szép teljesítményhez!