Bővelkedett a január is örömökben. Leesett egy nagyobb hó, így mindenki óriási hóemberépítésbe, hócsatába és szánkózásba kezdett. Amikor kint már fáztunk, akkor a tanteremben folytattuk az együttműködést. Közösen rajzoltunk egy ceruzával beszéd nélkül, történetet szőttünk látszólag lehetetlen képekből és jókat nevettünk együtt. Andi néni segítségével ismét fejlődött a kommunikációnk és a türelmünk.
Egyéni sikerről is beszámolhatunk: A Kazinczyról elnevezett Szép magyar beszéd versenyen Vallent Abigél első helyen végzett, így a területi fordulón ő képviselheti iskolánkat. Abigélen kívül az 5.a osztályból szépen szerepelt még Vass Dávid és Borbély Armand is! Büszkék vagyunk rátok!