2020. 02. 09.

Februuár 7-8-án folytatódott az a 60 órás akkreditált továbbképzés, amit Kecskemét Megyei Jogú Város támogatásával tartunk a város iskolái számára. Az EFOP323 pályázatban megvalósított képzésünk alapján iskolánk által akkreditált képzésre 18 pedagógus jelentkezett. Célja a programnak az is, hogy segítse ezzel a környék iskoláinak együttműködését is.

Ezúttal Gerse István és Mikulás Domonkos vezettük a képzést, de videokonferencián Kalász Ákos, váci iskolánk igazgatója is bejelentkezett. Ő magyartanárként beszélt arról, hogy hogyan alkalmazza a digitális pedagógia lehetőségeit kilencedikes diákokkal.

A két képzési szakasz után az következik, hogy a kollégák a tanultakat egy teljes tanítási egységben alkalmazzák egy tantárgy egy csoportjában, majd áprilisban reflexióval zárul a közös munka.

Mikulás Domonkos igazgató

Submitted by mikulas.domonkos on