2026. 02. 18.
Az idei kollégiumi farsangon a diákok és tanárok egyaránt színpadra léptek, hogy humorral, kreativitással és öniróniával fűszerezve mutassák be, hogyan látják a kollégiumi élet mindennapjait. Az együtt töltött idő nem csupán szórakozást jelentett, hanem komoly tanulási lehetőséget is, melyben fejlődhetett többek között a diákok kommunikációs és előadói készsége, kreativitása. Az eseményt a Diákönkormányzat szervezte, akiknek ezúton is köszönjük az ötleteket, az előkészítő munkát és a lebonyolítást.
Ábel István kollégiumvezető