Első helyezés az Elsősegélynyújtó Verseny területi fordulóján
2026. 05. 18.

Felcserek nevű csapatunk május 11., hétfőn megnyerte a Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó Verseny területi fordulóját, így bekerültek a vármegyei fordulóba, ami Kiskunhalason lesz.

A csapat tagjai: Barina Lilla 11.c, Csincsák Lili 11.a, Mihalik Gábor 11.b, Sipos Gréta 11.c, Várnagy Nimród Zsolt csapatkapitány 11.a

Gratulálunk a csapatnak!

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-05/1000010536.jpg?h=db3f11f4&itok=BuySbjcR
Submitted by kiss.ildiko on