2026. 05. 18.
Felcserek nevű csapatunk május 11., hétfőn megnyerte a Vöröskereszt által szervezett Elsősegélynyújtó Verseny területi fordulóját, így bekerültek a vármegyei fordulóba, ami Kiskunhalason lesz.
A csapat tagjai: Barina Lilla 11.c, Csincsák Lili 11.a, Mihalik Gábor 11.b, Sipos Gréta 11.c, Várnagy Nimród Zsolt csapatkapitány 11.a
Gratulálunk a csapatnak!