2026. 05. 07.
Minden tavasszal nagy esemény a városi helyesíró verseny megrendezése a Béke Általános Iskolában, ahol immár 30. éve bizonyíthatják Kecskemét legügyesebb tollú alsósai tehetségüket.
Nagy büszkeség, hogy immár második éve dobogósként állnak negyedikeseink a legjobbak között.
Rácz András 4.b és Végh Gergő 4.a osztályos tanulók kiváló eredménnyel végeztek. Gergő 1 ponttal maradt csak le bronztoll megszerzéséről.
András csillogó éremmel tért haza, büszkén mondhatjuk, pusztán 2 ponttal maradt le a dobogó legfelső fokáról.
Gratulálunk a csodás eredményhez!