Diákönkormányzatok tavaszi találkozója
2026. 04. 26.

 Ismét részt vehettünk Vácott a diákönkormányzatok tavaszi találkozóján.

 A Kecskeméti Piarista Iskolát az általános iskolából négy, a gimnáziumból három tanuló képviselte. Az ország több pontjáról érkezett piarista diákok vegyes csoportokban indultak időutazásra, melynek állomásain a hajdan ferences rendházként működő helyszínnel, az egykori szerzetesek mindennapi tevékenységeivel ismerkedhettek meg. Középpontban a tehetség állt.

Különösen élményszerűvé tették a napot a kreatív feladatok, az új ismeretségek, a közös munka más piarista iskolák képviselőivel. 

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-04/IMG_5149.jpeg?h=539d839c&itok=0ASTkdXK
Submitted by romanoczi.gyorgyne on