Diákolimpia
2026. 05. 08.

Az idei körzeti atlétika diákolimpián III.korcsoportos fiú versenyzőink két érmet hoztak el kislabdahajításban.

Garajszki Áron 6.a osztályos tanulónk 56 méteres dobásával I. helyezett,

Szabó Maxim szintén 6.a osztályos tanulónk 55 méterrel II. helyezett lett. Mindketten továbbjutottak a megyei döntőbe.

Legfiatalabb versenyzőnk, Szabó Miksa 4.osztályos tanulónk 3 tusa versenyben a 61fős mezőnyben 6.helyezést ért el. Kislabdahajításban 47 méteres dobásával kiemelkedett a mezőnyből.

Gratulálunk!!!

 

/sites/default/files/styles/tartalom_kep/public/2026-05/IMG_20260505_141241.jpg?h=61a18516&itok=kyXtIn-u
Submitted by halasi.bernadett on