2025. 10. 16.

Agócs Andrea mentálhigiénés kolléganő segítségével értékeltük a gyerekekkel az elmúlt 1,5 hónapnyi felső tagozatos létünket.

Mi segítette az alsós - felsős átmenetet?

Hogy érzed magad a felső tagozaton?

Milyen emlékezetes események vannak már mögöttünk?

Mely dolgok töltöttek el legnagyobb örömmel az elmúlt időszakban? 

Természetesen a rendhagyó osztályfőnöki óra egy hosszabb folyamat első állomása volt. A jövő alkalommal már célokat, közösséget, erősségeinket vizsgáljuk. Erősítjük a helyes kommunikációt, figyelünk értékeinkre, óvjuk biztonságunkat.

 

Submitted by marozsi.edina on