2025. 10. 16.
Agócs Andrea mentálhigiénés kolléganő segítségével értékeltük a gyerekekkel az elmúlt 1,5 hónapnyi felső tagozatos létünket.
Mi segítette az alsós - felsős átmenetet?
Hogy érzed magad a felső tagozaton?
Milyen emlékezetes események vannak már mögöttünk?
Mely dolgok töltöttek el legnagyobb örömmel az elmúlt időszakban?
Természetesen a rendhagyó osztályfőnöki óra egy hosszabb folyamat első állomása volt. A jövő alkalommal már célokat, közösséget, erősségeinket vizsgáljuk. Erősítjük a helyes kommunikációt, figyelünk értékeinkre, óvjuk biztonságunkat.