2019. 02. 19.

Osztályaimban már évek óta fogadunk családórás előadókat, animátorokat, így megtiszteltetésként minket ért a lehetőség, hogy a családórák rendszerének bemutatásában, népszerűsítésében részt vehettünk. Február 15-re meghívást kaptunk a "Jövőnk a család"  címmel a Katona József Megyei Könyvtárban megrendezett konferenciára, ahol bemutató családórát tartottunk Éva és Andi néni vezetésével, akiket diákjaink már évek óta jól ismertek a rendszeres családórákról. Diákjaink a "vendégszereplésért" cserébe a héten iskolaidőben moziba mehetnek, a mozijegy a konferenciát szervező SZÉK egyesület ajándéka.

A jó hangulató és tartalmas óráról az egyházi elektronikus média is beszámolt: 

http://www.magyarkurir.hu/hirek/voltal-mar-szerelmes-csaladoran-boldogsag-nyomaban

Felhívjuk kedves Olvasóink figyelmét a honlapon közzétett exkluzív felvételekre is, melyek csak itt láthatóak!

Bogár-Szabó Ádám osztályfőnök  8.a

Submitted by bogar-szabo.adam on