2026. 05. 08.

Örömmel és büszkeséggel osztjuk meg, hogy Tóth Olívia Anna a Széchenyi István Közösségi Ház által meghirdetett Anyák napi rajzpályázaton, 2. helyezést ért el.

A „Mutasd meg, milyen számodra anya!” -  Anya, mint szuperhős című országos rajzpályázatra közel 100 pályamű érkezett. A szervezők arra biztatták a gyerekeket, hogy alkotásaikon keresztül mutassák meg érzéseiket, gondolataikat és fantáziájukat az anyák szeretetéről és mindennapi „szupererejéről”.

Olívia rajza ötletességével, színhasználatával és különleges hangulatával nyerte el a zsűri tetszését, ezért különösen nagy öröm számunkra ez a szép eredmény.

Szívből gratulálunk Olíviának a kiváló teljesítményhez, és további sok sikert kívánunk neki az alkotásban!

Submitted by kovacs.krisztina on